Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich. Dowiec się więcej na temat ciasteczek tutaj.

Sprzedaż wyzwania została zakończona 22 października 2023

Booty Queen Challenge to 16 tygodniowe wyzwanie na jesień/zimę 2023, którego celem jest zbudowanie mięśni pośladkowych oraz proporcji figury klepsydry.

Treningi w wyzwaniu zostały ułożone w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować do pracy mięśnie pośladkowe i zapewnić Ci efekty, jakich oczekujesz!

Booty Queen Challenge jest dla wszystkich kobiet chcących zbudować mięśnie pośladkowe, zwiększyć swoją siłę, wzmocnić mięśnie brzucha i core, ramion oraz poprawić proporcje całej sylwetki!

Plany treningowe dostosowane są do treningów na siłowni jednak pamiętaj, że dzięki zamiennikom ćwiczeń będziesz w stanie dopasować plan do swoich domowych warunków.

Minimalny wymagany sprzęt do treningów w domu to hantle, gumy długie i krótkie.

Rekompozycja

Rekompozycja będzie świetnym wyborem dla wszystkich kobiet, które prezentują model sylwetki skinny fat / szczupła sylwetka o prawidłowej masie ciała, z kumulacją tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud, boczków. Posiadająca zbyt mały poziom masy mięśniowej względem tkanki tłuszczowej. Częstym problemem jest odstający brzuch, mało jędrne ciało.

Rekompozycja będzie także dobrym wyborem dla kobiet rozpoczynających swoją przygodę z treningami siłowymi, kobiet, które do tej pory były na tzw."wiecznej redukcji", ciągle się odchudzały. A także tych z was, które właśnie zakończyły swoją redukcję, chcą poprawić wyniki siłowe i sylwetkowe jednak nie chcą wchodzić na dodatnie kalorie.

Masa

Masa to doskonały wybór da wszystkich kobiet ze zdrową masą ciała lub niedowagą, które chcą zbudować masę mięśniową, poprawić swoje wyniki siłowe i zwiększyć siłę.

Masę powinny wybrać także te z was, które do tej pory byty na utrzymaniu kalorycznym lub nadwyżce kalorycznej i chcą kontynuować budowanie masy mięśniowej.

Plan wyzwania realizujemy w aplikacji Body by Satinva

W której dodatkowo zyskujesz:

 • Dostęp do filmów instruktażowych i opisów ćwiczeń, co pomoże Ci opanować poprawną technikę ćwiczeń i ją doskonalić.
 • Różnorodność! Do każdego z ćwiczeń dostępne są zamienniki ćwiczeń, które mogą okazać się pomocne na każdym etapie twojej przygody!
 • Ponad 340 fit przepisów
 • Planer menu z pełną kontrolą spożytych kalorii i makroskładników
 • Gotowe jadłospisy ułatwiające skomponowanie menu na cały tydzień
 • Lista zakupów dla zaplanowanego przez Ciebie jadłospisu
 • Dostęp do sekcji wiedzy na temat treningów i odżywiania
 • Codzienne monitorowanie Twojej aktywności i działań
 • Pomiary i mierzenie Twoich postępów
 • Dostęp do statystyk programu
 • Dostęp do mojej zamkniętej grupy Facebook, gdzie uzyskasz dodatkowe wsparcie i wskazówki
 • Gwarancję efektów!

W ramach wyzwania masz również pełny dostęp do panelu diety i możliwość przygotowania ponad 340 fit przepisów!

Wraz z nowym wyzwaniem startuje kolejna edycja naszego konkursu na przemianę, w którym możesz wygrać wspaniałe nagrody! 🏆

I Miejsce

1500zł

+ Bon na Satinva Collection

+ Akcesoria treningowe Satinva

+ Dostęp do konta premium na 4 miesiące w aplikacji Body by Satinva

II Miejsce

1000zł

+ Bon na Satinva Collection

+ Akcesoria treningowe Satinva

+ Dostęp do konta premium na 4 miesiące w aplikacji Body by Satinva

III Miejsce

500zł

+ Bon na Satinva Collection

+ Akcesoria treningowe Satinva

+ Dostęp do konta premium na 4 miesiące w aplikacji Body by Satinva

🏅 Wyróżnienia

+ Akcesoria treningowe Satinva

+ Dostęp do konta premium na 4 miesiące w aplikacji Body by Satinva

Dołącz do wyzwania i przygotuj się na spektakularną przemianę

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy jak kupię teraz, to mogę zacząć później?

Jak najbardziej. Wyzwanie możesz rozpocząć w późniejszym terminie. Jedyny warunek jest taki, że należy je ukończyć do 30 września 2024r.

Czy jeśli aktualnie mam aktywny dostęp czasowy i jestem w trakcie realizacji innego programu to czy mogę dołączyć do wyzwania?

Tak. Możesz zakupić wyzwanie i wziąć w nim udział! Za każdy zrealizowany dzień wyzwania Twój dostęp czasowy zostanie wydłużony o 1 dzień dzięki czemu realizując wyzwanie Twój dostęp czasowy zostanie odpowiednio wydłużony.

Czy jeśli aktualnie mam wykupiony dostęp jednorazowy do innego programu i jestem w trakcie jego realizacji to czy mogę dołączyć do wyzwania?

Tak. Możesz zakupić wyzwanie i wziąć w nim udział! Wówczas twój dotychczasowy plan treningowy zostanie zawieszony i będziesz mogła do niego wrócić nic nie tracąc po ukończeniu wyzwania Booty QueenChallenge 2023. Zapamiętaj jedynie wariant Twojego aktualnego programu (dom/siłownia, ilość dni, poziom), aby móc wrócić do swojego planu.

Wykupiłam dostęp do aplikacji „na zapas”. Czy w ramach tego mogę skorzystać z wyzwania?

Wyzwanie jest wyjątkowym, okresowym programem dostępnym w aplikacji, przy tym jego cena jest niższa niż regularnych programów. Jeśli chcesz mimo tego wykorzystać swój zapasowy dostęp na wyzwanie w aplikacji to napisz do nas

Czy jeśli kupię wyzwanie po dacie oficjalnego startu to czy stracę pierwsze dni wyzwania?

Nie! Wyzwanie zaczyna się wraz z uruchomieniem przez Ciebie pierwszego dnia planu, natomiast musisz je zrealizować do 30 września 2024r

Ile mam czasu na zrealizowanie wyzwania?

Po wykupieniu dostępu do wyzwania możesz je rozpocząć w dowolnym momencie, jednak będzie dostępne w aplikacji tylko do 30 września 2024 roku i maksymalnie do tego czasu trzeba je zrealizować.

Czy trzeba mieć wykupiony, któryś z podstawowych planów w aplikacji Body by Satinva, aby kupić wyzwanie?

Wyzwanie możesz wykupić nawet gdy nie realizujesz obecnie żadnego standardowego planu w aplikacji Body by Satinva. Po uruchomieniu wyzwania otrzymujesz pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji, tak jak w przypadku standardowych planów.

Czy wyzwanie można realizować część w domu część na siłowni?

Jeżeli chcesz trenować i w domu i na siłowni możesz skorzystać z zamienników ćwiczeń, aby dopasować plan wyzwania pod swoje potrzeby.